Pagbungkag sa Balita sa Greece Pagbungkag sa Balita sa Indonesia Pagbungkag sa Balita nga Internasyonal Pagbungkag sa Balita sa Pagbiyahe Pagbungkag sa Balita sa US Pagbiyahe sa Negosyo Balita sa Pagbungkag sa Hawaii Hospitality Industry Balita Ang pagtukod pag-usab Responsable Turismo Pagbag-o sa Destinasyon sa Pagbiyahe Balita sa Travel Wire trending Karon Lainlaing Balita

Ang Mga Pagsalop sa Hawaii Maanyag Apan Dili Maayo?

Pilia ang imong pinulongan
Ang Mga Pagsalop sa Hawaii Maanyag Apan Dili Maayo?
Ang Mga Pagsalop sa Hawaii Maanyag Apan Dili Maayo?
Gisulat ni Harry Johnson

Gitan-aw ang pagtuon ang gidaghanon sa mga artikulo sa pagbiyahe ug mga blog nga girekomenda ang padulnganan, ang gidaghanon sa mga gi-post sa Instagram ug ang lebel sa polusyon nga hinungdan sa artipisyal nga kahayag.

Print Friendly, PDF & Email
  • Gipadayag sa bag-ong pagtuon ang labing matahum nga mga padulnganan sa pagsalop sa kalibutan.
  • Daghan sa mga labing kaayo nga pagsalop sa adlaw sa Estados Unidos ang makit-an sa Hawaii.
  • Ang padulnganan nga labi ka bantog kaysa sa uban pa mao ang isla sa Santorini sa Greece.

Uban ang mga pagdili sa pagbiyahe nga hinayhinay nga maminusan, gipadayag sa bag-ong panukiduki ang labing matahum nga mga destinasyon sa pagsalop sa kalibutan ug Hawaii mao ang ika-3 labing kaayo nga lokasyon.

Gitan-aw ang pagtuon ang gidaghanon sa mga artikulo sa pagbiyahe ug mga blog nga girekomenda ang padulnganan, ang gidaghanon sa mga gi-post sa Instagram ug ang lebel sa polusyon nga hinungdan sa artipisyal nga suga sa matag lugar aron mahatagan sila usa ka iskor sa pagsalop sa adlaw gikan sa 10.

Ang nag-una nga 10 labing maayo nga mga destinasyon alang sa pagsalop sa adlaw ug pagsubang sa adlaw

ranggoTumongNasudGidaghan sa mga artikulo / blog Mga pagsulat sa Sunset InstagramMga pagsulat sa Sunrise InstagramNaghiusa nga mga post sa pagsalop sa adlaw ug pagsubang sa InstagramKasanag (mcd / m2)Sunset nga Kalidad
1SantoriniGresya12105,6922,417108,1090.6278.29
2BaliIndonesia5154,37620,590174,9660.2167.13
3HawaiiEstados Unidos5113,66620,869134,5350.1796.62
4Rio de JaneiroBrazil4231,1932,874234,0679.625.70
5Grand Canyon National ParkEstados Unidos78,1633,31911,4820.1735.65
6Angkor WatCambodia61,96021,94323,9030.2685.49
7Key WestFlorida643,6102,65746,2672.245.38
8MaldivesMaldives616,0261,19017,2160.9165.27
9HaleakalāEstados Unidos410,08633,04943,1350.1755.15
10UluruAustralia416,6769,05625,7320.1724.93

Ang padulnganan nga labi ka bantog kaysa sa uban pa mao ang isla sa Santorini sa Greece, nga gihunahuna sa kadaghanan nga labing matahum sa daghang gagmay nga mga isla sa nasud, nga naila sa mga nagbuntaog nga pangpang ug gipaputi nga mga balay sa baybayon sa Dagat Aegean. 

Girekomenda si Santorini sa daghang mga artikulo kaysa bisan unsa nga ubang mga destinasyon nga among gitan-aw ug wala usab mag-antos gikan sa light polusyon sama sa mga nag-unang syudad, nga adunay hayag nga 0.627 mcd / m2.

Ang ikaduha nga labing maayo nga padulnganan alang sa pagsalop sa kalangitan mao ang Bali sa Indonesia. Ang Bali adunay daghang mga baybayon ubay sa baybayon sa kasadpan sama sa Jimbaran Beach diin mahimo nimong tan-awon ang pagsalop sa adlaw nga adunay inum o pagkaon aron mokaon sa usa sa mga bar sa dagat ug restawran samtang ang adlaw nahulog sa luyo sa dagat.

Daghan sa mga labing kaayo nga pagsalop sa adlaw sa Estados Unidos makit-an sa Hawaii, lakip ang sa Haleakalā national park, apan ang Aloha Ang estado gipuy-an usab sa pipila nga mga labing kaayo nga baybayon sa kalibutan usab ug moabut sa ikatulong dapit sa panukiduki. Ang masilaw nga puti nga balas sa mga gusto sa Kohala Coast perpekto alang sa pagtan-aw sa Dagat Pasipiko nga nahimo’g masanag nga mga shade nga rosas, dalag, ug kahel.

Print Friendly, PDF & Email

About sa mga awtor nga

Harry Johnson

Si Harry Johnson ang nahimong editor sa buluhaton alang sa eTurboNews sa hapit 20 ka tuig.
Si Harry nagpuyo sa Honolulu, Hawaii ug orihinal gikan sa Europa.
Ganahan siya magsulat ug nag-cover isip usa ka assignment editor alang eTurboNews.

Leave sa usa ka Comment