24/7 nga eTV BreakingNewsShow : Pag-klik sa volume button (ubos sa wala sa screen sa video)
Pagbungkag sa Balita nga Internasyonal Pagbungkag sa Balita sa Pagbiyahe Pagbiyahe sa Negosyo Kultura Education kalingawan Balita Ang mga tawo Responsable Turismo Balita sa Travel Wire trending Karon

Top 10 nga mga destinasyon sa freelancer sa kalibutan

Top 10 nga freelancer nga destinasyon sa kalibutan.
Top 10 nga freelancer nga destinasyon sa kalibutan.
Gisulat ni Harry Johnson

Samtang ang digital innovation nagbag-o sa paagi sa among pagtrabaho, ang naandan nga oras sa opisina nahimong usa ka butang sa nangagi.

Print Friendly, PDF & Email
  • Ang Japan mao ang pinakagrabe nga nasud alang sa mga freelancer, nga adunay Freelancer Score nga 3.99/10 lang. Kini tungod sa kasagaran sa dili maayo nga performance sa termino sa pagpangita alang sa freelance nga trabaho, ubos nga kusog sa legal nga mga katungod alang sa mga trabahante, ug usa ka dili maayo nga performance sa Global Gender Gap Index.
  • Ang Singapore mao ang nasud nga adunay pinakapaspas nga internet speed sa 256.03 Mbps. 
  • Ang Netherlands adunay labing taas nga interes sa mga freelancer nga adunay 1,305 nga pagpangita nga gihimo matag 100,000 ka tawo.

Ingon nga digital innovation nagbag-o sa paagi sa among pagtrabaho, ug ang naandan nga oras sa opisina nahimong usa ka butang sa nangagi, ang mga eksperto sa pinansya nakaila sa labing kaayo nga mga nasud sa kalibutan nga mahimong usa ka freelancer.

Aron mapahigayon ang pagtuon, ang mga nasud gihatagan og normal nga marka gikan sa 10 alang sa matag hinungdan, lakip ang broadband speed, gasto sa panginabuhi, kusog sa ligal nga katungod sa mga mamumuo, indeks sa kalipay ug pagkaanaa sa mga co-working space.

10 labing maayo nga mga nasud nga mahimong usa ka freelancer:

ranggoNgalan sa NasudMga Katulin sa Broadband Hulyo 2021 (Mbps)Broadband nga Gasto kada Bulan 2020 (USD)Pagpangita alang sa Freelance nga Trabaho kada 100,000Mga Katungod sa Statutory 2019Global Gender Gap Index 2020Gasto sa Pagkinabuhi kada Tawo, kada Bulan (USD)Mga Co-Working Space kada 100,000Index sa Kalipay 2017-2019Freelancer nga Score
1Singapore256.0333.431,05880.724971.092.326.3777.35
2New Zealand164.0662.94554120.799944.862.187.37.20
3Spain187.8843.4368950.795719.371.586.4016.53
4Australia85.3259.25964110.731974.161.957.2236.49
5Denmark208.552.0255880.7821,094.991.087.6466.48
6Canada174.5376.1464990.772889.21.567.2326.45
7Switzerland214.8269.3767260.7791,586.172.507.566.36
8Lithuania132.1813.3559960.745617.421.646.2156.35
9Sweden163.3148.437970.82953.141.237.3636.34
10Ireland116.1948.5561670.798979.521.717.0946.27

Singapore mikuha sa kinatas-ang dapit isip labing maayong dapit nga makatrabaho isip freelancer sa 2021, nga adunay score nga 7.35. Nakabenepisyo ang Singapore gikan sa broadband nga parehas nga barato ($33.43 matag bulan) ug kusog kaayo (256.03 Mbps). Ang nasud kusog nga naghimo sa tibuuk nga board, bisan kung dili kini ang labing barato nga lugar nga puy-an ug adunay lugar pa alang sa pag-uswag sa mga termino sa marka sa Index sa Kalipay.

Print Friendly, PDF & Email

About sa mga awtor nga

Harry Johnson

Si Harry Johnson ang nahimong editor sa buluhaton alang sa eTurboNews sa hapit 20 ka tuig. Siya nagpuyo sa Honolulu, Hawaii, ug gikan sa Europa. Nalingaw siya sa pagsulat ug pag-lipod sa balita.

Leave sa usa ka Comment

1 Comment

  • Apil kanako sa imong plataporma sa pagsulat sa artikulo. Ako usa ka hanas nga magsusulat sa artikulo nga adunay tulo ka tuig nga kasinatian sa top-notch nga gramatika nga wala’y plagiarism.