24/7 nga eTV BreakingNewsShow : Pag-klik sa volume button (ubos sa wala sa screen sa video)
Airlines airport aviation Pagbungkag sa Balita sa Europa Pagbungkag sa Balita nga Internasyonal Pagbungkag sa Balita sa Pagbiyahe Pagbiyahe sa Negosyo Balita Ang mga tawo Ang pagtukod pag-usab Responsable Turismo Transportation Balita sa Travel Wire trending Karon

Ang panginahanglan sa pagbiyahe sa kahanginan sa tibuuk kalibutan nagbag-o sa kasarangan sa Septyembre

Ang pagbiyahe sa kahanginan sa kalibutan kasarangan nga nagbag-o sa Septyembre.
Willie Walsh, ang General Director sa IATA. 
Gisulat ni Harry Johnson

Ang bag-o nga pagbag-o sa palisiya sa US aron maablihan pag-usab ang pagbiyahe gikan sa 33 nga mga merkado alang sa hingpit nga nabakunahan nga mga langyaw gikan sa 8 Nobyembre usa ka pag-abiabi, kung dugay na, pag-uswag. Kauban sa bag-o nga pag-abli pag-usab sa ubang mga nag-unang merkado sama sa Australia, Argentina, Thailand, ug Singapore kini kinahanglan nga maghatag kadasig sa dinagkong pagpahiuli sa kagawasan sa pagbiyahe.

Print Friendly, PDF & Email
  • Ang kinatibuk-ang panginahanglan alang sa pagbiyahe sa kahanginan kaniadtong Setyembre 2021 (gisukod sa kita nga mga kilometro sa pasahero o RPK) mikunhod 53.4% ​​kung itandi sa Septyembre 2019. Kini nagtimaan sa usa ka pagtaas gikan sa Agosto, kung ang panginahanglan 56.0% sa ubos sa lebel sa Agosto 2019.
  • Ang mga domestic nga merkado mikunhod 24.3% kumpara sa Septyembre 2019, usa ka hinungdanon nga pag-uswag gikan sa Agosto 2021, kung ang trapiko mikunhod 32.6% kumpara sa duha ka tuig ang milabay. Ang tanan nga mga merkado nagpakita sa pag-uswag gawas sa Japan ug Russia, bisan kung ang ulahi nagpabilin sa solidong teritoryo sa pagtubo kumpara sa 2019. 
  • Ang panginahanglan sa internasyonal nga pasahero kaniadtong Setyembre 69.2% sa ubos sa Septyembre 2019, labi ka grabe kaysa sa 68.7% nga pagkunhod nga natala kaniadtong Agosto. 

ang International Air Transport Association (IATA) nagpahibalo sa kasarangang rebound sa pagbiyahe sa kahanginan kaniadtong Setyembre 2021 kumpara sa pasundayag sa Agosto. Gimaneho kini sa pagbawi sa mga domestic nga merkado, labi na sa China, kung diin ang pipila nga mga kurbada sa pagbiyahe gitangtang pagkahuman sa mga pagbuto sa COVID-19 kaniadtong Agosto. Ang internasyonal nga panginahanglan, sa laing bahin, mius-os gamay kon itandi sa miaging bulan. 

Tungod kay ang mga pagtandi tali sa 2021 ug 2020 nga binulan nga mga resulta gituis sa talagsaon nga epekto sa COVID-19, gawas kung nahibal-an ang tanan nga pagtandi sa Septyembre 2019, nga nagsunod sa usa ka normal nga sumbanan sa panginahanglan.

  • Ang kinatibuk-ang panginahanglan alang sa pagbiyahe sa kahanginan kaniadtong Setyembre 2021 (gisukod sa kita nga mga kilometro sa pasahero o RPK) mikunhod 53.4% ​​kung itandi sa Septyembre 2019. Kini nagtimaan sa usa ka pagtaas gikan sa Agosto, kung ang panginahanglan 56.0% sa ubos sa lebel sa Agosto 2019.  
  • Ang mga domestic nga merkado mikunhod 24.3% kumpara sa Septyembre 2019, usa ka hinungdanon nga pag-uswag gikan sa Agosto 2021, kung ang trapiko mikunhod 32.6% kumpara sa duha ka tuig ang milabay. Ang tanan nga mga merkado nagpakita sa pag-uswag gawas sa Japan ug Russia, bisan kung ang ulahi nagpabilin sa solidong teritoryo sa pagtubo kumpara sa 2019.
  • Ang panginahanglan sa internasyonal nga pasahero kaniadtong Setyembre 69.2% sa ubos sa Septyembre 2019, labi ka grabe kaysa sa 68.7% nga pagkunhod nga natala kaniadtong Agosto. 

"Ang pasundayag sa Septyembre usa ka positibo nga kalamboan apan ang pag-ayo sa internasyonal nga trapiko nagpabilin nga nahunong taliwala sa nagpadayon nga pagsira sa mga utlanan ug mga mandato sa quarantine. Ang bag-o nga pagbag-o sa palisiya sa US aron maablihan pag-usab ang pagbiyahe gikan sa 33 nga mga merkado alang sa hingpit nga nabakunahan nga mga langyaw gikan sa 8 Nobyembre usa ka pag-abiabi, kung dugay na, pag-uswag. Kauban sa bag-o nga pag-abli pag-usab sa ubang mga nag-unang merkado sama sa Australia, Argentina, Thailand, ug Singapore kini kinahanglan nga maghatag usa ka kadasig sa dinagkong pagpahiuli sa kagawasan sa pagbiyahe, ”ingon. Willie Walsh, ang General Director sa IATA

Mga Pasahero sa Internasyonal nga Pasahero

  • Mga nagdala sa Europa Ang internasyonal nga trapiko sa Septiyembre mikunhod ug 56.9% kumpara sa Septiyembre 2019, mius-os ug 1 porsyento nga punto kumpara sa 55.9% nga pagkunhod sa Agosto kumpara sa samang bulan sa 2019. Ang kapasidad mius-os ug 46.3% ug ang load factor mius-os ug 17.2 porsyento ngadto sa 69.6%.
  • Mga airline sa Asia-Pacific Nakita ang ilang internasyonal nga trapiko sa Septyembre nga nahulog 93.2% kumpara sa Septyembre 2019, halos wala mausab gikan sa 93.4% nga pagkunhod nga narehistro kaniadtong Agosto 2021 kumpara sa Agosto 2019 samtang ang rehiyon nagpadayon nga adunay labing estrikto nga mga lakang sa pagpugong sa utlanan. Ang kapasidad mius-os ug 85.2% ug ang load factor mius-os ug 42.3 percentage points ngadto sa 36.2%, dali nga pinakaubos sa mga rehiyon.
  • Mga airline sa Tunga-tungang Sidlakan adunay 67.1% nga pagkunhod sa panginahanglan sa Septyembre kumpara sa Septyembre 2019, gamay nga milambo sa 68.9% nga pagkunhod sa Agosto, kumpara sa parehas nga bulan sa 2019. Ang kapasidad mikunhod 52.6%, ug ang load factor mius-os sa 23.1 porsyento nga puntos sa 52.2%. 
  • Mga tagdala sa North American nakasinati og 61.0% nga pag-us-os sa trapiko sa Septiyembre kumpara sa 2019 nga panahon, medyo miuswag sa 59.3% nga pagkunhod sa Agosto kon itandi sa Agosto 2019. Ang kapasidad mius-os ug 47.6%, ug ang load factor mius-os ug 21.3 porsyento nga puntos ngadto sa 61.9%.
  • Mga airline sa Latin American nakakita og 61.3% nga pagkunhod sa trapiko sa Septiyembre, kon itandi sa samang bulan sa 2019, usa ka pag-uswag sa 62.6% nga pagkunhod sa Agosto kumpara sa Agosto 2019. Ang kapasidad sa Septyembre nahulog sa 55.6% ug ang load factor mius-os sa 10.7 nga porsyento ngadto sa 72.0%, nga mao ang pinakataas nga load factor sa mga rehiyon sa ika-12 nga sunodsunod nga bulan. 
  • Mga airline sa Africa ang trapiko mius-os ug 62.2% sa Septiyembre kumpara sa duha ka tuig ang milabay, halos 4 ka porsyento nga puntos nga mas grabe pa kay sa 58.5% nga pagkunhod sa Agosto kumpara sa Agosto 2019. Ang kapasidad sa Septiyembre mius-os ug 49.3% ug ang load factor mius-os sa 18.4 porsyento ngadto sa 53.7%.

Mga merkado sa pasahero sa balay

Septiyembre 2021 (% chg kumpara sa samang bulan sa 2019)Pag-ambit sa kalibutanRPKPANGUTANAPLF (% -pt)PLF (lebel)
Domingo54.2%-24.3%-14.7%-9.3%73.0%
Australia0.7%-80.3%-71.2%-26.2%56.2%
Brazil1.6%-17.3%-16.8%-0.5%81.2%
Ang China PR19.9%-26.2%-10.5%-14.6%68.9%
India2.1%-41.3%-30.5%-13.4%72.4%
Japan1.4%-65.5%-34.5%-36.7%40.9%
Russian nga Fed.3.4%29.3%33.3%-2.6%83.1%
US16.6%-12.8%-5.5%-6.5%76.1%
  • Brazil's ang lokal nga merkado nagpadayon sa anam-anam nga pagkaayo taliwala sa positibo nga pag-uswag sa pagbakuna. Ang trapiko mikunhod 17.3% kumpara sa Septyembre 2019 - milambo gikan sa 20.7% nga pagkahulog kaniadtong Agosto. 
  • Sa Japan Ang trapiko sa domestic sa Septyembre mikunhod 65.5%, misamot gikan sa 59.2% nga pagkunhod sa Agosto kumpara sa Agosto 2019, tungod sa epekto sa mga pagdili.

Ang Mahinungdanong Punto

"Ang matag pag-abli pag-usab ingon og adunay parehas apan lahi nga mga lagda. Dili nato tugotan ang pagkaayo nga mabalda sa komplikasyon. Ang ICAO Ang High Level Conference sa COVID-19 miuyon nga ang panag-uyon kinahanglan nga usa ka prayoridad. Ang G20 nagpahayag ug pasalig nga molihok aron suportahan ang usa ka pagkaayo nga adunay hapsay nga pagbiyahe, pagpadayon, ug digitalization. Karon ang mga gobyerno kinahanglan nga magbutang mga aksyon luyo sa kini nga mga pulong aron matuman ang yano ug epektibo nga mga lakang. Ang mga tawo, trabaho, negosyo ug ekonomiya nagsalig sa tinuud nga pag-uswag, ”ingon Walsh.

Ang panan-awon sa IATA alang sa luwas nga pag-establisar pag-usab sa global nga koneksyon gibase sa lima ka mahinungdanong mga prinsipyo:

  • Ang mga bakuna kinahanglan nga magamit sa tanan sa labing dali nga panahon.
  • Ang mga nabakunahan nga nagbiyahe dili kinahanglan mag-atubang sa bisan unsang mga babag sa pagbiyahe.
  • Ang pagtesting kinahanglan makapahimo sa mga wala’y access sa mga bakuna nga makabiyahe nga wala’y quarantine.
  • Ang mga pagsulay sa antigen mao ang yawi sa epektibo nga gasto ug kombenyente nga mga rehimen sa pagsulay.
  • Kinahanglan magbayad ang mga gobyerno alang sa pagsulay, busa dili kini nahimong babag sa ekonomiya sa pagbiyahe.
Print Friendly, PDF & Email

About sa mga awtor nga

Harry Johnson

Si Harry Johnson ang nahimong editor sa buluhaton alang sa eTurboNews sa hapit 20 ka tuig. Siya nagpuyo sa Honolulu, Hawaii, ug gikan sa Europa. Nalingaw siya sa pagsulat ug pag-lipod sa balita.

Leave sa usa ka Comment